Pracownik produkcji - operator recyklingu

  • 40 uur
  • Helmond
  • Pools

Czy chciałbyś dołączyć do innowacyjnego gracza na rynku recyklingu odpadów budowlanych w rejonie Helmond? Zostań operatorem linii na recyklingu gruzu i sypkich odpadow , ktore ponownie beda wykorzystane w budownictwie drogowym lub w produkcji prefabrykatow betonowych. Praca jest od zaraz! Aplikuj!

Twoja rola:

W tej dużej firmie będziesz pracować w środowisku, w którym dużo się inwestuje w innowacyjne projekty związane z recyklingiem, budową dróg i transportem. Na poczatku zostaniesz przeszkolony i wprowadzony w zakres swoich nowych obowiazkow, aby nastepnie pelnic role jako samodzielny operator.

Twój zakres obowiązków:

  • Monitoring nad prawidłowym funkjonowaniem linii urządzeń mechanicznych instalacji recyklingu.
  • Usuwanie usterek lini taśmowej i automatów.
  • Wymiany i konserwacje zuzytych elementów linii (rolki, lozyska, tasmy i inne).
  • Rejestrujesz pracę pod względem administracyjnym, aby zapewnić prawidłowe przekazanie dla następnej zmiany.

Co oferujemy:

  • Oferujemy stabilna pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Praca na pełny etat z dobrym wynagrodzeniem ustalonym w zależności od Twojego doświadczenia.
  • Co tydzień we wtorki wypłacamy Ci Twoje wynagrodzenie.
  • Nadgodziny płatne 130%, sobota 150%.
  • Dodatki za prace w godzinach nocnych.
  • Zwrot kosztów dojazdu 0,23cent / km.

Wymagamy:

  • Mile widziane wykształcenie mechanik / elektryk lub pokrewne i potrafisz spawać metodą Mig/Mag.
  • Doświadczenie w konserwacjach , wymianach i naprawach w zakresie lini / tasmociągów / instalacji.
  • Odpowiedzialność i sumiennośc w wykonywaniu pracy.
  • Chęć pracy w systemie zmianowym.
  • Mieszkasz w okolicy Helmond.

Chcesz wiedzieć więcej odnośnie tej oferty pracy

Agnieszka Jedrzejczak może udzielić Ci odpowiedzi

Aplikuj na stanowisko Pracownik produkcji - operator recyklingu!

Powiązane oferty pracy