Pracownik produkcji / inpak - Gemert

  • 40 uur
  • €14.00
  • Gemert
  • Pools

Jeśli mieszkasz w Gemert lub okolicy i szukasz stabilnej pracy, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Możesz pracować firmie rodzinnej, która od ponad 40 lat przekształca plastikowe odpady w nowe produkty, dając im drugie życie. Specjalizuje się w wytłaczaniu i formowaniu wtryskowym form z tworzyw sztucznych, które znajdują zastosowanie głównie w ogrodnictwie. Dołącz do zespołu i stań się częścią czegoś wyjątkowego!Twoja praca będzie miała realny wpływ na ochronę środowiska i przyczyni się do zrównoważonego rozwoju. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Twoja rola:

Opis stanowiska:

Będziesz odpowiedzialna/y za naklejanie i pakowanie pudełek, co wymaga precyzji i dbałości o szczegóły. Ponadto obsługa maszyn produkcyjnych, gdzie Twoim zadaniem będzie układanie i wyjmowanie plastikowych pojemników z maszyny. Nastepnie układanie na palety i streczowanie.

Stanowisko jest dynamiczne i aktywne, co pozwoli Ci utrzymać formę fizyczną. Dużo pracy stojącej i chodzenia.

Co oferujemy:

  • Data rozpoczęcia pracy : 13 maja 2024
  • Pełny etat 40 h tygodniowo , godziny pracy: 8.00-17.00 lub 7.30-16.30, 8.30-17.30.
  • Wynagrodzenie  €14 brutto/h , wypłaty tygodniówki.
  • Zwrot kosztów dojazdu od 10 do 30km 0,19 cent / km.
  • Dodatek wakacyjny 8,33% od dochodów, który wypłacany jest jednorazowo raz w roku.
  • Miłe, nieformalne miejsce pracy z dużą ilością energii
  • Perspektywa przejścia na kontrakt bezpośredni do firmy.

Wymagamy:

  • Doświadczenie na produkcji.
  • Jesteś odpowiedzialna/y, umiesz współpracować z innymi jaki i samodzielnie.
  • Komunikujesz się w języku angielskim.
  • Masz własne zakwaterowanie w okolicy Gemert.

Chcesz wiedzieć więcej odnośnie tej oferty pracy

Agnieszka Jedrzejczak może udzielić Ci odpowiedzi

Aplikuj na stanowisko Pracownik produkcji / inpak - Gemert!

Powiązane oferty pracy