Spawacz TIG / RVS - Best

  • 40 uur
  • €15.58
  • Best
  • Pools

Spawacz TIG / stal RVS poszukiwany ! Czy jesteś doświadczonym spawaczem, który zna tajniki metody TIG? Czy mieszkasz w okolicach Best i pragniesz podjąć pracę idealnie pasującą do Twoich umiejętności? Doskonale trafiłeś! Nasz klient, lider w produkcji, dostawie i instalacji produktów ze stali nierdzewnej (SS) dla branży gastronomicznej, poszukuje właśnie Ciebie! Dołącz do zespołu, gdzie możliwości rozwoju są nieograniczone, a atmosfera pracy sprzyja kreatywności i profesjonalizmowi.

Twoja rola:

Lubisz różnorodność i zaangażowanie w pełnym spektrum procesu produkcyjnego? Tutaj nie ma dwóch takich samych dni. Najlepsi klienci z branży hotelarskiej od strony kuchni, chcą produktów wykonanych na zamówienie przez profesjonalistów. Produkują pojedyncze sztuki. Widzisz produkt końcowy, nad którym pracujesz. Jako spawacz/blacharz wykonujesz wszystko od A do Z samodzielnie. Praca jest bardzo zróżnicowana.

Twoje główne obowiązki to:

- Spawanie metoda TIG stali nierdzewnej

- Prace blacharskie

- Montaż

Co oferujemy:

  • Różnorodna praca w ramach wyjątkowych projektów;
  • Pełny etat, dzienny w godz. od : 7.30-16.15
  • Profesjonalny zespół i dobrą atmosferę na hali produkcyjnej;
  • Dobre wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i wykształceniem oraz doskonały układ zbiorowy pracy (Metalektro) od €2.700 do € 3.400 / m-c
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Wymagamy:

  • Masz doświadczenie jako spawacz TIG;
  • Jesteś profesjonalistą, który potrafi pracować samodzielnie, a rysunki techniczne nie mają dla Ciebie tajemnic..
  • Pracujesz dokładnie (to konieczność) i masz elastyczne podejście.
  • Mieszkasz nie dalej niż 45 minut od Best (okolice Eindhoven)
  • Do komunikacji język angielski jest wymagany - holenderski jest plusem.

Chcesz wiedzieć więcej odnośnie tej oferty pracy

Agnieszka Jedrzejczak może udzielić Ci odpowiedzi

Aplikuj na stanowisko Spawacz TIG / RVS - Best!

Powiązane oferty pracy